INFORMACJE:
  DLA DZIECI
  DLA DOROSŁYCH
 
    GALERIA
  Cała Polska Czyta
  Dzieciom

  Klub Przyjaciół
  Misia Uszatka

  Lekcje Biblioteczne

  O NAS
  ZBIORY
  PLACÓWKI
  REGULAMINY
  HISTORIA
  DKK
  Notatnik Rawski
  Zaproponuj książkę
  LINKI
  KONTAKT
 
  KATALOG ZBIORÓW  
Zapraszamy dzieci na listopadowe zajęcia literacko - plastyczne w Klubie Przyjaciół Misia Uszatka - każdy czwartek godz. 15.30 - 16.30

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na cotygodniowe zajęcia plastyczno - literackie z cyklu Klub Przyjaciół Misia Uszatka. Zajęcia odbywają się w czytelni biblioteki w każdy czwartek o godz. 15.30 i trwają godzinę.
4 listopada - "Piegowate opowiadania"

Czy lubicie wiedzieć dlaczego. Dlaczego niebo jest niebieskie? Dlaczego koń ma cztery nogi, a dziadek tylko dwie? Dlaczego szpinak jest taki okropny...?18 listopada - "Chłopiec i Pingwin"

Był sobie raz chłopiec i pewnego dnia w drzwiach jego domu stanął pingwin... Zapraszamy dzieci do poznania tej niezwykłej historii.25 listopada - "Paddington. Historia pewnego niedźwiadka z Peru" spotkanie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia"

Na stacji kolejowej Paddington w Londynie pojawia się mały zagubiony miś. Na szyi ma karteczkę: "Proszę zaopiekować się tym niedźwiadkiem. Dziękuję". Czy miś znajdzie swój dom? To tylko jedna z wielu opowieści o ulubieńcach wszystkich dzieci.Zachęcamy dzieci, aby na spotkanie przyniosły swojego ulubionego misia.

Przypominamy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, że do Klubu Przyjaciół Misia Uszatka zawsze można dołączyć, a zajęcia są bezpłatne i dobrowolne. Wystarczy przyjść w czwartek o godz. 15.30 do biblioteki i przyłączyć się do zabawy.
28.10.2010STARSZE INFORMACJE znajdziecie Państwo w archiwum informacji - dzieci.

 
GOŚCI: 1275540 / 0
LOGOWAŃ: 24078 / 0
ZAMÓWIENIA: 5

Uruchomienie strony: 15.11.2005, aktualizacja: 05.08.2021.
Czas generowania: 0.0110 s.
All rights reserved Copyright and Design 2005,