INFORMACJE:
  DLA DZIECI
  DLA DOROSŁYCH
 
    GALERIA
  Cała Polska Czyta
  Dzieciom

  Klub Przyjaciół
  Misia Uszatka

  Lekcje Biblioteczne

  O NAS
  ZBIORY
  PLACÓWKI
  REGULAMINY
  HISTORIA
  DKK
  Notatnik Rawski
  Zaproponuj książkę
  LINKI
  KONTAKT
 
  KATALOG ZBIORÓW  
Październik w Klubie Przyjaciół Misia Uszatka

Już od 7 października serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na cotygodniowe zajęcia plastyczno - literackie z cyklu Klub Przyjaciół Misia Uszatka. Zajęcia odbywają się w czytelni biblioteki w każdy czwartek o godz. 15.30 i trwają godzinę.
7 października - Jesienne dumanie Filemona i Bonifacego

Jeśli chcecie się dowiedzieć, czy strach ma wielkie oczy i czy odwagę dziedziczymy po przodkach, zapraszamy do poznania nowych przygód sympatycznych kotów.14 października - "Urodziny książkowego misia"

Miłek ma dzisiaj urodziny. Już od samego rana dzieją się niezwykłe rzecz. Ale to dopiero początek niespodzianek...

Właśnie dzisiaj urodziny świętują wszystkie książkowe misie, bohaterowie naszych ulubionych bajek i opowiadań. A najbardziej znanym misiem jest Kubuś Puchatek, którego w 1926 roku stworzył znakomity angielski pisarz A.A. Milne.

Zachęcamy dzieci, aby na spotkanie przyniosły swoją ulubioną książeczkę, której bohaterem jest miś.21 października - "Muzyka Pana Chopina" czyli walce ale nie drogowe, mazurki ale nie do jedzenia, a polonezy nie do jeżdżenia.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z twórczością znakomitego kompozytora w ramach trwającego roku Fryderyka Chopina.28 października - "Bal dziwaków i straszydeł"

Czarownice Tekla i Hermenegilda zapraszają wszystkich śmiałków na "Bal dziwaków i straszydeł", który odbędzie się w Bibliotece dla Dzieci 28 października w godzinach 15.30 - 17.00.

Przypominamy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, że do Klubu Przyjaciół Misia Uszatka zawsze można dołączyć, a zajęcia są bezpłatne i dobrowolne. Wystarczy przyjść w czwartek o godz. 15.30 do biblioteki i przyłączyć się do zabawy.
28.09.2010STARSZE INFORMACJE znajdziecie Państwo w archiwum informacji - dzieci.

 
GOŚCI: 1275540 / 0
LOGOWAŃ: 24078 / 0
ZAMÓWIENIA: 5

Uruchomienie strony: 15.11.2005, aktualizacja: 05.08.2021.
Czas generowania: 0.0114 s.
All rights reserved Copyright and Design 2005,