INFORMACJE:
  DLA DZIECI
  DLA DOROSŁYCH
 
    GALERIA
  O NAS
  ZBIORY
  PLACÓWKI
  REGULAMINY
  HISTORIA
  DKK
  Zaproponuj książkę
  LINKI
  KONTAKT
 
    WPROWADZENIE
  POMOC - FAQ
  TWOJE KONTO
  CZYTELNICY
  PRZEBOJE

  OPIS KATALOGÓW

  KATALOGI WYP.:
  DLA DZIECI
  DLA DOROSŁYCH
  MULTIMEDIA

 

LISTOPAD W KLUBIE PRZYJACIÓŁ MISIA USZATKA


3 listopada - "Strzeżcie się Gargamela!"

Oto ja, czarodziej Gargamel! Oczywiście musieliście o mnie słyszeć! Jestem tu, by opowiedzieć wam o moim planie schwytania smerfów...


10 listopada - "Mali bohaterowie" B. Gawryluk

Bohater to ktoś, kogo nie tylko można kojarzyć z czasami wojennych zmagań. To ktoś, kto może mieć kilka lub kilkanaście zaledwie lat i żyć w zupełnie współczesnych nam czasach. To ktoś, kto mimo tego, że na co dzień może wieść życie podobne do innych – w pewnym, niespodziewany momencie wykazuje się szczególnym zachowaniem... Tak szczególnym, że ratuje życie innych, nierzadko narażając własne. Zachowaniem dojrzałym i odpowiedzialnym, godnym ze wszech miar nie tylko pochwały, ale i podziwu. Poznajcie Przemka, Karolinkę, Kubę, Martę i innych małych bohaterów.


17 listopada - "Agnieszka opowiada bajkę" Joanna Papuzińska

Zapraszamy do wysłuchania urokliwej opowieści, którą snuje dla swojej mamy mała dziewczynka, marząca o własnym zwierzaku...


24 listopada - "Miś Czarodziej czyli pluszakowe Andrzejki"

Miś Irwing to naprawdę wesoły czarodziej, który lubi wyczarowywać różne dobre rzeczy, a czasem robi magiczne psikusy... Zapraszamy na andrzejkowy wieczór z pluszowymi misiami wypełniony wróżbami i wspaniałą zabawą.


Przypominamy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, że do Klubu Przyjaciół Misia Uszatka zawsze można dołączyć, a zajęcia są bezpłatne i dobrowolne. Wystarczy przyjść w czwartek o godz. 15.30 do biblioteki i przyłączyć się do zabawy.STARSZE INFORMACJE znajdziecie Państwo w archiwum informacji - dzieci.