INFORMACJE:
  DLA DZIECI
  DLA DOROSŁYCH
 
    GALERIA
  O NAS
  ZBIORY
  PLACÓWKI
  REGULAMINY
  HISTORIA
  DKK
  Zaproponuj książkę
  LINKI
  KONTAKT
 
    WPROWADZENIE
  POMOC - FAQ
  TWOJE KONTO
  CZYTELNICY
  PRZEBOJE

  OPIS KATALOGÓW

  KATALOGI WYP.:
  DLA DZIECI
  DLA DOROSŁYCH
  MULTIMEDIA

 

MAJ W KLUBIE PRZYJACIÓŁ MISIA USZATKA

Zapraszamy na czwartkowe spotkania z Misiem Uszatkiem


5 maja - "Czary mary babci Barbary" - spotkanie autorskie z panią Barbarą Strutyńską

Z okazji zbliżającego się Tygodnia Bibliotek serdecznie zapraszamy dzieci oraz ich rodziców i opiekunów na spotkanie z Panią Barbarą Strutyńską - gościem Klubu Przyjaciół Misia Uszatka. Podczas godzinnego spotkania poetka opowie dzieciom o swoich ulubionych wierszach i bajkach z dzieciństwa oraz zaprezentuje utwory z najnowszego tomiku zatytułowanego "Czary mary babci Barbary". Na spotkaniu będzie można zakupić książeczkę i otrzymać autograf.


12 maja - "Mój kochany kotopies" B. Ostrowicka

Kotopsa uszyła babcia Jola. Jak na kota ? ogon miał za krótki. Psem też raczej nie był ? z takimi zielonymi oczami?! Ale Mała Dziewczynka pokochała Kotopsa. Zabrała go do siebie, ...


19 maja - " Kamil i słoneczniki" L. Anholt

Pewnego dnia do miasteczka, w którym mieszka Kamil przyjeżdża tajemniczy pan. Okazuje się, że to malarz, Vincent van Gogh. Chłopcu, który zaprzyjaźnia się z przybyszem, bardzo podobają się jego obrazy, a najbardziej te przedstawiające słoneczniki i gwiaździstą noc. Jednak nie wszyscy w miasteczku doceniają talent "Vincenta od słoneczników". To wzruszająca opowieść o akceptacji, wrażliwości i przyjaźni.


26 maja - "Kochamy nasze Mamy czyli herbatka u Misia Uszatka"

Zapraszamy dzieci i ich Mamy na uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy w Klubie Przyjaciół Misia Uszatka. Będą wierszyki i życzenia dla Mamy oraz wspólne zabawy i konkursy, a wszystko to w miłej atmosferze przy herbatce i ciasteczkach.


Przypominamy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, że do Klubu Przyjaciół Misia Uszatka zawsze można dołączyć, a zajęcia są bezpłatne i dobrowolne. Wystarczy przyjść w czwartek o godz. 15.30 do biblioteki i przyłączyć się do zabawy.STARSZE INFORMACJE znajdziecie Państwo w archiwum informacji - dzieci.