INFORMACJE:
  DLA DZIECI
  DLA DOROSŁYCH
 
    GALERIA
  O NAS
  ZBIORY
  PLACÓWKI
  REGULAMINY
  HISTORIA
  DKK
  Zaproponuj książkę
  LINKI
  KONTAKT
 
    WPROWADZENIE
  POMOC - FAQ
  TWOJE KONTO
  CZYTELNICY
  PRZEBOJE

  OPIS KATALOGÓW

  KATALOGI WYP.:
  DLA DZIECI
  DLA DOROSŁYCH
  MULTIMEDIA

 

PAŻDZIERNIK W KLUBIE PRZYJACIÓŁ MISIA USZATKA

Zapraszamy na czwartkowe spotkania z Misiem Uszatkiem


6 października - "Jesienna kołysanka"

Za oknem mamy już jesień, a to przecież najlepsza pora do słuchania pięknych bajek i opowieści. Jesienna bajka Misia Uszatka na pewno spodoba się wszystkim dzieciom. Zapraszamy na pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie z Misiem Uszatkiem oraz jego przyjaciółmi.


13 października - "85 urodziny Kubusia Puchatka oraz wszystkich książkowych misiów"

Jutro są urodziny najbardziej znanego książkowego misia, my zapraszamy Cię już dzisiaj. Jeśli zechcesz z nami być, z ulubionym misiem koniecznie przyjdź.


20 października- " Gryzmoł" D. Gellner

"Chodzi Gryzmoł po podwórzu, trzyma w łapach kredkę duża. Zaraz zacznie rysowanie...." Poznajcie nieznośnego małego Gryzmoła. Jego psoty was rozbawią, jednak ściany na widok Gryzmoła robią się blade, a okoliczne mury trzęsą się ze strachu jak galareta


27 października - "Wielki bal straszydeł i dziwaków"

Czarownice Tekla i Hermenegilda zapraszają wszystkich śmiałków na "Bal dziwaków i straszydeł", który odbędzie się w bibliotece (pl. Piłsudskiego 9) 27 października w godzinach 15.30 - 16.30 Uwaga : rodziców i opiekunów prosimy o zapisywanie dzieci u bibliotekarzy (zapisy przyjmujemy do 27 października)


Przypominamy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, że do Klubu Przyjaciół Misia Uszatka zawsze można dołączyć, a zajęcia są bezpłatne i dobrowolne. Wystarczy przyjść w czwartek o godz. 15.30 do biblioteki i przyłączyć się do zabawy.STARSZE INFORMACJE znajdziecie Państwo w archiwum informacji - dzieci.