INFORMACJE:
  DLA DZIECI
  DLA DOROSŁYCH
 
    GALERIA
  O NAS
  ZBIORY
  PLACÓWKI
  REGULAMINY
  HISTORIA
  DKK
  Zaproponuj książkę
  LINKI
  KONTAKT
 
    WPROWADZENIE
  POMOC - FAQ
  TWOJE KONTO
  CZYTELNICY
  PRZEBOJE

  OPIS KATALOGÓW

  KATALOGI WYP.:
  DLA DZIECI
  DLA DOROSŁYCH
  MULTIMEDIA

 

STYCZEŃ W KLUBIE PRZYJACIÓŁ MISIA USZATKA


5 stycznia - "Karzełkowo w śnieżnej czapie" A. Sobczak

Pośród lasu w Karzełkowie, gdzie krasnali mieszka ród, krąży bajek istne mrowie... Powolutku, po cichutku, zima biała przyszła znów i krainę krasnoludków ogarniętą nagłym chłodem przykrył śnieżnobiały puch...


12 stycznia - "Lalusie" B. Ostrowicka

Lalusie były cztery, miały włóczkowe warkoczyki, szmaciane sukienki, chudziutkie nóżki i rączki ze sznurka. Zrobiły je dzieci i powiesiły na choince, a gdy choinka, a raczej jej resztka, wyjechała na śmietnik, Zuzka wzięła je do swojego pokoju. A wtedy...


19 stycznia - "Superdziadek" i "Superbabcia" uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka

Wszystkie dzieci oraz ich babcie i dziadków serdecznie zapraszamy do Klubu Przyjaciół Misia Uszatka na spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.


26 stycznia - "Trzy pytania" J. Muth

Pewien chłopiec udał się po radę do Lwa. Był pewien, że Lew zna odpowiedź na trzy nurtujące go pytania: Skąd mamy wiedzieć, że trzeba działać? Kto jest najważniejszy? Jak odgadnąć, co trzeba robić? Czy uzyskał odpowiedź?


Przypominamy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, że do Klubu Przyjaciół Misia Uszatka zawsze można dołączyć, a zajęcia są bezpłatne i dobrowolne. Wystarczy przyjść w czwartek o godz. 15.30 do biblioteki i przyłączyć się do zabawy.STARSZE INFORMACJE znajdziecie Państwo w archiwum informacji - dzieci.